Web Tasarım ve Programlama

CStar Design #2 CStar Design #3 CStar Design #4

All in One Product!

Let the world witness your distinction using CStar Design. All premium features came together in this product. Read More...
İnternet günümüzde en önemli reklam mecrasıdır, web siteler ise bununla birlikte en değerli şubeler haline gelmiştir. Her yıl milyonlarca dolar harcanan ve her geçen gün artan bu miktarlar, bu mecranın önemini göstermektedir. Bunun çok geçerli bir nedeni var: Web siteniz, firmanızın dünyaya açılan yüzü ve ulaşılabilirliğin en verimli adresidir! Artık potansiyel müşterileriniz sizi internetten buluyor, sizinle iş yapmaya başlamadan önce online görüntünüzü inceliyor ve aldığı izlenime büyük değer veriyor. Profesyonel görünümlü bir web sitesi işinizi olduğundan da büyük gösterebileceği gibi başarılı bir firmaya kötü bir imajda oluşturabilir. Bu nedenle profesyonel bir web tasarım firmasıyla çalışmanız çok önemlidir.

Web tasarımda üç nokta önemlidir. Birincisi kurumsal veya şahsi kimliğinizi doğru yansıtması ve sitenizi diğerlerinden ayıracak, göze hitap eden bir tasarıma sahip olması; ikincisi gereksiz karmaşadan uzak, amacına uygun ve rahat bir kullanıma sahip olması; üçüncüsü ise sayfaların hızlı yüklenmesi ve arama motorlarında kolay bulunabilir olmasıdır.
Web programlama da online web içerik yönetim sistemleri, oluşturulan web sitenizi size özel yönetim paneli kullanarak kolaylikla yönetilebilmenizi saglamaktadir. Site içerikleri zaman içersinde anlamlarini yitirmekte ve pek çok site gündemin gerisinde kalabilmektedir. Sitenizin sürekli güncel olmasi işinizdeki verimi mutlaka yükseltecektir.
x"Neden Web Site Yaptırmalıyım?
Yeni Müşteriler Kazanabilmek İçin...
Her firma ticari hayatı boyunca yeni müşterilere ihtiyaç duyar. Varolan sürekli müşterilerinizin ne zamana kadar sizinle çalışacağını bilemezsiniz. Onlar hep sizi tercih etseler de, işleri bozulup firmalarını kapatırlarsa siz müşteri kaybetmiş olursunuz. Firmanızın büyümesi için sürekli yeni müşteriler kazanmanız gerekir. Böylece işinizi şansa bırakmayıp, firmanızın geleceğini garanti altına almış olursunuz.
Etkili Bir Tanıtım İçin...
Web siteleri, firmanızın/markanızın tanıtımını etkili şekilde yapar. Doğru hedef kitleye, etkili tanıtım yapmak firmanızı daha ileri götürecektir. Markanızın daha çok tanınmasını, ürün ve hizmetlerin daha hızlı satılmasını sağlar.
Kolay Ulaşılabilmek İçin...
Web sitesi olan bir firmaya dünyanın her yerinden ulaşılır. Firmanız, web sitesi sayesinde kendisini tüm dünyaya tanıtma fırsatı yakalar. Firmanıza daha geniş kitleler tarafından kolayca ulaşılır. Başka hiçbir reklam platformu (radyo,tv,dergi, katalog vs..) web sitesi gibi dünyanın her yerinden 24 saat boyunca ulaşılabilir değildir. Firma ve ürün bilgilerinize dünyanın her yerinden 24 saat boyunca ulaşılabiliyor olmasının, firmanıza neler sağlayacaklarını hiç düşündünüz mü?
Etkili İletişim İçin...
Reklam uygulamaları içinde çift yönlü iletişime olanak veren platform sadece web siteleridir. Tv, gazete, dergi, katalog, billboard reklamlarında iletişim hep tek yönlüdür. Web sitesi uygulamalarında iletişim çift yönlü sağlanabilir. Siz web sitenizde, firmanızı tanıtır, ürünlerini sunarsınız. ürün hakkında daha fazla bilgi talepleri, siparişler, firmanız hakkında yorumlar ve benzeri bilgileri alabilirsiniz. Web siteniz sayesinde, potansiyel müşterileriniz, bayileriniz, üyeleriniz sizinle MASRAFSIZCA iletişim kurabilirler. Onlara bu imkanı sunuyor olmak bile, sizin müşteri memnuniyeti kavramını ne kadar önemsediğinizi ispatlar.
Direk Satış İçin...
Günümüzde e-ticaret uygulamaları ile birçok ürün ve hizmet internet üzerinde online olarak satılmaktadır. Bir E-Ticaret sitesine sahip olarak internete bir şube açmış olursunuz. Siz uyurken, tatildeyken bile siteniz süreli çalışır, ürünlerinizi tanıtır, satışlar yapar, tahsilatları alır. Dünyadaki örneklerine baktığınız zaman yıllık milyar dolar cirolar yapan e-ticaret siteleri göze çarpmaktadır. Türkiye’ de de milyonlarca dolarlık ciro yapan E-ticaret siteleri mevcuttur ve bunların birçoğu küçük bir site olarak kurulup bu işe başlamışlardır.
Prestij İçin...
İnternet çağında web sitesi olmayan kuruluş sayısı giderek azalıyor. Bütün saygın kuruluşların web siteleri vardır. Siz de web sitesi yaptırarak bu saygın kuruluşlar arasında yerinizi almalısınız. Web sitesi kurumsal firma imajınızın olmazsa olmaz öğelerindendir. Bugün web siteleri, kartvizitler gibi sorulan temel bir kurumsal tanıtım aracına dönüşmüş durumdadır. Eğer hala bir web siteniz yok ise sizin bu prestijden yararlanabilmeniz söz konusu değildir. Sizin hala web siteniz yok mu ?

Profesyonel bir kurumsal kimlik oluşturulması, firmanızın gelişmesi ve markalaşmadaki en büyük yardımcınızdır... Reklam Sanatları